IPTV PARK

Объявление

В форуме есть закрытый(платный)раздел! Чтобы попасть в закрытый раздел прочитайте информацию!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » IPTV PARK » Информация » Розвиток свого бізнесу


Розвиток свого бізнесу

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Здрастуйте! Я займаюся виробництвом традиційних українських продуктів харчування. Мені б дуже хотілося представити нашу продукцію за кордоном, але я не впевнений, в яку сторону рухатися для цього. Можливо, хтось може порекомендувати ефективні стратегії маркетингу або компанії, які спеціалізуються на міжнародному розширенні для такого роду бізнесу? Чи варто звертатися до маркетплейсів або краще розробити власний сайт?

0

2

Продукція нашої майстерні завжди була популярна на внутрішньому ринку, але ми навіть не здогадувалися, як розширити наші горизонти. Сайт handmade hub https://handmade-hub.ua/ надав нам детальний аналіз ринку, допоміг знайти нішу для наших дерев'яних іграшок на міжнародному рівні. Вони також навчили нас, як правильно використовувати соціальні мережі для просування продукції за кордоном. Завдяки їхній допомозі, ми змогли не тільки збільшити продажі, а й отримали безліч позитивних відгуків від нових іноземних клієнтів.

0


Вы здесь » IPTV PARK » Информация » Розвиток свого бізнесу